width=660
width=11
نهمين كنگره ملي شعر الغديردر دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر برگزار گرديد
جشن توجيهي دانشجويان جديدالورود در دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر برگزار شد
مراسم توديع و معارفه مسئول بسيج دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر برگزار شد
بمناسبت فرارسيدن هفته گراميداشت دفاع مقدس كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر از خانواده شهيد ديدار كردند .
مراسم جشن تكليف فرزندان ممتاز كاركنان و اساتيد دانشگاه در دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر برگزار شد
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر عنوان كرد : ارتقاء فعاليت هاي فرهنگي و آموزشي دانشگاه با رويكرد پژوهش محور
فرماندار خميني شهر عنوان كرد :دانشگاه آزاد اسلامي در ابعاد مختلف و به طور ويژه به كشور خدمت كرده است .
دانشگاه آزاداسلامي خمینی شهربرگزار مي كند : نهمین جشنواره ملي شعر الغدیر
دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر افتخار آفرين شد
گسترش رشته هاي تحصيلات تكميلي در دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر
برگزاري مسابقات اذان و اقامه ويژه فرزندان كاركنان و اساتيد دانشگاه
دانش آموزان مقاطع مختلف تحصيلي از بخشهاي آموزشي ، فرهنگي و پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر بازديد كردند .
در دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر رقم خورد: كاركنان واحد خميني شهر در بهار قرآن از بركات و فضائل كلام وحي متنعم شدند
در نشست صميمانه تشكلهاي اسلامي – سياسي دانشجويي با مسئولين دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان عنوان شد: حضور جوانان دلسوز و علاقمند به نظام و انقلاب در عرصه هاي نظارتي و ارشادي دانشگاه
در دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر برگزار شد: كارگاه آموزشي آسيب هاي فضاي مجازي ويژه كاركنان دانشگاه
كارگاه آموزشي آسيب هاي فضاي مجازي ويژه كاركنان دانشگاه در دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر برگزار شد
امام جمعه موقت اصفهان در دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر عنوان كرد : هر كس منصوب شد به خدا ، عزت ، عظمت و شرافت پيدا مي كند .
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر عنوان كرد : پيشگامي دانشگاه آزاد اسلامي در توسعه فرهنگ و مباني ديني
آئين بزرگداشت ربع قرن تلاش و بالندگي دانشگاه آزاد اسلامي واحد خميني شهر
اولين دوره مسابقات قهرماني تنيس روي ميز دانشجويان دانشگاههاي آزاد اسلامي استان اصفهان در دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر برگزار شد
width=12
ثبت نام دكتري تخصصي پژوهش محور دانشگاه آزاد اسلامي واحد خميني شهر در رشته هاي مهندسي عمران – سازه و مهندسي برق – قدرت با مراجعه به سايت www.azmoon.org تاريخ درج19/7/93
رويدادهاي مهم اخبار دانشگاه آلبوم عکس تقویم
 

 

رئيس كنگره بين المللي پژوهش‎هاي نوين در مهندسي عنوان كرد : ارائه 243 مقاله برگزيده در كنگره
كنگره بين المللي پژوهش‎هاي نوين در مهندسي با ارائه 243 مقاله برگزيده در دانشگاه آزاد واحد خميني‎شهر در تاريخ 15/12/91 تا 17/12/91 برگزار گرديد.
دكتر مهران مجلسي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي خميني‎شهر در كنگره بين المللي پژوهش‎هاي نوين در مهندسي با اشاره به اينكه امسال اين كنگره در قالب رشته‎هاي مهندسي عمران، مكانيك و برق برگزار گرديد. اظهار داشت : آثار علمي 70 دانشگاه كشور و نيز چندين دانشگاه معتبر خارج از كشور به اين كنگره ارسال شد كه در نوع خود كم نظير است.
رئيس كنگره تصريح كرد : سازماندهي اين كنگره بين المللي از سال گذشته آغاز و از ابتداي شهريور امسال اقدام به پذيرش مقاله در سه بخش برق، مكانيك و عمران نموده است.
وي به مشاركت 100 عضور هئيت علمي دانشگاه در اين كنگره اشاره كرد و گفت : كل مقالات ارائه شده به اين كنگره 420 عدد بود كه از طريق داوري غير متمركز و با حضور اساتيد برجسته كشور 243 مقاله برگزيده و معرفي گرديد.
مجلسي ادامه داد : براي هر سه بخش اين كنگره به صورت يكسان 80 اثر در نظر گرفته شد كه 140 مورد به شكل سخنراني، 51 مورد پوستر و بقيه به صورت درج در مجموعه مقالات ارائه گرديد.
وي با بيان جايگاه مهم و حياتي مهندسي در جامعه امروز بشري افزود : با نگاه اجمالي به فرهنگ ديرينه خود در مي‎يابيم كه مفهوم مهندسي در آثار خواجه نصيرالدين طوسي در الگوي علم و عمل مشهود است و امروز دامنه آن گسترده و در تمامي زمينه‎هاي بشري و انساني رشد قابل توجهي يافته است.
رئيس دانشگاه با اشاره به اينكه بافت فرسوده در شهرها رو به گسترش و جمعيت كشورها افزايش يافته و ايران اسلامي در حال صنعتي شده مي‎باشد بيان داشت : لزوم ارتباط صتعت و دانشگاه ضروري است و دانشگاه‎ها با ارائه ايده‎هاي مهندسي در بخش عمران، برق و همچنين مكانيك به بهبود وضعيت مديريتي كشور و شهرسازي كمك نمايند.
در بخش سخنرانان كليدي كنگره تعدادي از اساتيد برجسته داخل و خارج از كشور اقدام به ارائه مقاله نمودند. دكتر ابوترابي از دانشگاه كينگستون لندن سخنراني خود را با عنوان تكنيكهاي نوين آموزش در مهندسي ارائه نمود. دكتر محمد جعفر صديق از دانشگاه صنعتي اصفهان سخنراني كليدي خود را با موضوع تجاري سازي ايده‎ها در مهندسي ارائه نمود و به بررسي اثر مهندسي در توسعه كشورها پرداخت. دكتر رونق از دانشگاه كوئيزلند استراليا به معرفي و نقش سازه‎هاي نوين LSF در مهندسي عمران پرداخت. همچنين دكتر خاكي صديق از اساتيد برجسته دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي سخنراني كليدي خود را با عنوان مروري بر تاريخچه مهندسي كنترل ارائه نمود.
در بخش ارائه مقالات تخصصي، مقالات تخصصي در سه بخش مهندسي مكانيك، مهندسي عمران و مهندسي برق در 12 سالن جداگانه توسط نويسندگان ارائه گرديد. همچنين بخشي از مقالات نيز در سالنهاي پوستر جداگانه ارائه گرديد. برنامه روز دوم و سوم كنگره به برگزاري كارگاههاي تخصصي اختصاص داشت عناوين كارگاه برگزار شده عبارت بودند از:
1-     ارائه مدلي براي همكاري دانشگاه و صنعت ( دكتر ابوترابي)
2-     اتوماسيون صنعتي ( مهندس آقاجاني )
3-     طراحي سازه‎هاي LSF (دكتر رونق )
4-     مروري بر روش‎هاي مدرن اندازه‎گيري مقاومت سيستم‎هاي نوين (دكتر شجاعيان )
همچنين در حاشيه كنگره جلسات بحث و تبادل نظر بين اعضاي هيئت علمي دانشكده‎هاي فني و مهندسي و ميهمانان خارجي مدعو كنگره مهندسي برگزار شد. و در پايان كنگره از مقالات برتر با لوح سپاس و تنديس كنگره با حضور مسئولان استاني و دانشگاه تقدير بعمل آمد.

 

نقشه سایتصفحه اصلیتمام حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر است.
Powered byDorsaPortal