دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر

افتخارات كسب شده توسط دانشجويان در مسابقات ملي و بين المللي دانشگاه آزاد اسلامي واحد خميني شهر
تاريخ بروزرساني 27/03/96

نام شركت كنندگان

رتبه
كسب شده

دامنه
مسابقه

نام جشنواره

سال

نوع

عنوان

رديف

محمد شمسي محمدي

دوم

ملي

جشنواره ممتازين و مبتكرين

86

مسابقه

ترمز هوشمند ضد لغزشي

1

مسعود پورقرباني

دوم

بين المللي

اختراعات جهاني ژنو2008
سوئيس

87

مسابقه

طراحي و ساخت دستگاه تعيين مركز ثقل اجسام غير صلب غير همگن

2

علي داوري - مسعود افضلي - محمدعابدي

اول و دوم

ملي

مسابقه خرپاي ماكاروني
دانشگاه صنعتي اصفهان

87

مسابقه

كسب مقام اول سازه هاي سبك و مقام دوم سازه هاي سنگين

3

محمدرضا شيرواني پور-پدارم مقيم -محمدعلي آقاجاني -علي اعتصام -احمدرضا عابدين - ميثم مرآتي - امين هاشمي

مقام برگزيده

ملي

اولين دوره مسابقات ملي شناورهاي بدون سرنشين دانشگاه صنعتي شريف

87

مسابقه

كسب عنوان برگزيده بخش ويژه مسابقات در
اولين دوره مسابقات ملي شناورهاي بدون سرنشين

4

علي داوري - مسعود افضلي - محمدعابدي

اول

ملي

مسابقات سازه هاي ماكاروني دانشگاه شهركرد

88

مسابقه

تيم فارس 1 انجمن علمي عمران

5

علي داوري - مسعود افضلي - محمدعابدي

سوم

ملي

اولين دوره مسابقات ملي دانشجوئي سازهاي ماكاروني دانشگاه قزوين

88

مسابقه

كسب مقام سوم در بخش سازه سنگين توسط تيم فارس

6

بهنام فروزنده

سوم

بين المللي

مسابقات اختراعات و
تكنولوژيهاي جديد كره جنوبي

88

مسابقه

سامانه اعمال فرمان به شبكه توزيع برق
ارائه شده در كره جنوبي (سئول ) در 2009

7

اميد جمشيدي آفاراني-حسين جمشيدي - نويد خزدوز- محمدرضا عمراني فرد- پويا طبيبي - محمدرضا شيرواني پور - عليرضا مرادي

اول

ملي

دومين دوره مسابقات ملي روباتيك خوارزمي

88

مسابقه

كسب مقام اول در ليگ روباتهاي متحرك (هوايي ، دريايي ، زميني )

8

حسين حفيظي راد- علي شفيعي- پويا طبيبي- اميد جمشيدي - عليرضا مرادي - محمد شيرواني پور-سيدمحمدهادي راهوي - مهدي كريمي

اول

ملي

يازدهمين جشنواره جوان خوارزمي

88

مسابقه

كسب مقام اول درليگ روباتهاي متحرك

9

پدارم مقيم- علي اعتصام - احمدرضا عابدين- محمدرضا شيرواني پور - مهدي كريمي

سوم

بين المللي

اختراعات بين المللي ژنو 2010

89

مسابقه

كسب مدال برنز مسابقات جهت طراحي سيستم كنترل هوشمند

10

پدارم مقيم- علي اعتصام - احمدرضا عابدين- محمدرضا شيرواني پور - امين اشتري لركي

سوم

بين المللي

اختراعات بين المللي ژنو 2010

89

مسابقه

كسب مدال برنز مسابقات جهت عايق بدون سرنشين

11

اميد جمشيدي آفاراني - پويا طبيبي-
عليرضا مرادي - محمدرضا شيرواني پور - ميلادترابي - مهدي خاكي-
محمد ايماني

چهارم

بين المللي

طراحي و ساخت هواپيماي
مينياتوري 2010 در كشور آلمان

89

مسابقه

كسب رتبه چهارم مسابقات جهاني طراحي و ساخت هواپيماهاي مينياتوري در بخش ديناميك پرواز - 2010 آلمان

12

اميد جمشيدي آفاراني - پويا طبيبي-
عليرضا مرادي - محمدرضا شيرواني پور - ميلادترابي - مهدي خاكي-
محمد ايماني

پنجم

بين المللي

طراحي و ساخت هواپيماي
مينياتوري 2010 در كشور آلمان

89

مسابقه

كسب رتبه پنجم مسابقات جهاني طراحي و ساخت هواپيماهاي مينياتوري در بخش پرواز خودكار - 2010 آلمان

13

عليرضا مرادي - ميلاد ترابي - پويا طبيبي -اميد جمشيدي

دوم

ملي

المپياد مخترعين در علي آباد كتول

89

مسابقه

هواپيماي بدون سرنشين دست پرتاپ الكتريكي ساتراپ 3

14

پويا طبيبي - اميد جمشيدي آفاراني - عليرضا مرادي - محمدرضا شيرواني پور -ميلاد ترابي - مهدي خاكي - محمد ايماني

سوم

ملي

المپياد مخترعين در علي آباد كتول

89

مسابقه

هواپيماي بدون سرنشين دست پرتاپ مينياتوري سپنتا 1

15

پويا طبيبي - اميد جمشيدي آفاراني - عليرضا مرادي - محمدرضا شيرواني پور -ميلاد ترابي - مهدي خاكي - محمد ايماني

سوم

ملي

المپياد مخترعين در علي آباد كتول

89

مسابقه

هواپيماي بدون سرنشين دست پرتاپ مينياتوري سپنتا 2

16

پويا طبيبي- اميد جمشيدي آفاراني - عليرضا مرادي - محمدرضا شيرواني پور - ميلاد ترابي - مهدي خاكي - محمد ايماني

دوم

ملي

پلي تكنييك تهران AUTOCUP 2010

89

مسابقه

كسب رتبه دوم ليگ ربات هاي پرنده

17

پويا طبيبي- اميد جمشيدي آفاراني - عليرضا مرادي - محمدرضا شيرواني پور - ميلاد ترابي - مهدي خاكي - محمد ايماني

سوم

ملي

پلي تكنييك تهران AUTOCUP 2010

89

مسابقه

كسب رتبه سوم ليگ ربات هاي پرنده

18

پويا طبيبي - اميد جمشيدي آفاراني - عليرضا مرادي - محمدرضا شيرواني پور - ميثم صادقي

دوم

ملي

دوازدهمين جشنواره جوان خوارزمي

89

مسابقه

كسب رتبه دوم در ليگ ربات هاي پرنده

19

پويا طبيبي - اميد جمشيدي آفاراني - عليرضا مرادي - محمدرضا شيرواني پور - ميثم صادقي

سوم

ملي

دوازدهمين جشنواره جوان خوارزمي

89

مسابقه

كسب رتبه سوم در ليگ ربات هاي پرنده

20

ميكائيل شاپوري

اول

ملي

مسابقات روبوكاپ قزوينRobocup 2010

89

مسابقه

مسابقات روبوكاپ آزاد ايران - قزوين

21

ميكائيل شاپوري

اول

ملي

مسابقات Raad Cup 2010 دانشگاه صنعتي اصفهان

89

مسابقه

مسابقات Raad Cup 2010 دانشگاه صنعتي اصفهان

22

ميكائيل شاپوري

دوم

بين المللي

مسابقات روبوكاپ 2010 سنگاپور

89

مسابقه

طراحي رباط فوتباليست

23

مسعود انصاري

اول

ملي

مسابقات سازه هاي ماكاروني دانشگاه صنعتي اصفهان

89

مسابقه

كسب مقام اول در بخش گرايش زيبايي سازه در مسابقات سازه هاي ماكاروني

24

نويد خزدوز

برگزيده

ملي

اولين نمايشگاه اختراعات كشوري مجمع عالي نخبگان ايران بهارستان اصفهان

89

نمايشگاه

كسب عنوان برگزيده جهت ارائه خودروي الكتريكي ايرانا

25

هادي راهوي

برگزيده

ملي

اولين نمايشگاه اختراعات كشوري مجمع عالي نخبگان ايران بهارستان اصفهان

89

نمايشگاه

طراحي و ساخت دستگاه تست پيشرانش با سيستم مانيتورينگ ابزار دقيق و مطالعه انواع شيپورهاي خروجي سيستم رانش

26

اميد جمشيدي آفاراني-حسين جمشيدي - نويد خزدوز- محمدرضا عمراني فرد- پويا طبيبي - محمدرضا شيرواني پور - عليرضا مرادي

سوم

بين المللي

مسابقات طراحي و ساخت هواپيماهاي مينياتوري IMAV
2011 در كشور هلند

90

مسابقه

كسب مقام سوم در بخش مداومت پروازي

27

جعفر رام بجندي

برگزيده
نهائي

ملي

جشنواره منطقه اي نوآوري و شكوفائي البرز بنياد ملي نخبگان
استان قزوين

90

جشنواره

موزائيك هاي مولد الكتريسته با تكنيك بلبرينگ هاي kk براي توليد max برق از كالري از دست رفته افراد

28

جعفر رام بجندي

اول

ملي

دومين المپياد مخترعان ، مبتكران و نوآوران دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوراسگان

90

جشنواره

موزائيك هاي مولد الكتريسته با تكنيك بلبرينگ هاي kk براي توليد max برق از كالري از دست رفته افراد

29

محمدرضا شهبازي- سعيد رحماني

دوم

ملي

دومين المپياد مخترعان ، مبتكران و نوآوران دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوراسگان

90

جشنواره

طراحي و ساخت سازه ضد ضربه (ارتقا حد آستانه سازه ) در بخش فناورهاي نوين

30

محمدامين يوسف زاده - محمدايماني -محمدجواد امامي - مهدي خاكي - ايمان يونسي - مسعود قضاوي - ميلاد ترابي

برتر

ملي

دومين المپياد مخترعان ، مبتكران و نوآوران دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوراسگان

90

جشنواره

پمپاد جستجوگر امداد و نجات پرسيس PB3 در گروه فناوري نانو

31

اميد آقائي منش - محسن لوح موسوي

سوم
مدال برنز

ملي

دومين المپياد مخترعان ، مبتكران و نوآوران دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوراسگان

90

جشنواره

ورقگير خود قفل اصطكاكي

32

جعفر رام بجندي

طرح
قابل
تقدير

ملي

دومين المپياد مخترعان ، مبتكران و نوآوران دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوراسگان

90

جشنواره

درب مولد و هشداردهنده با استفاده از خواص مكانيكي سيالات

33

سيدمحمد امين خليلي - سيدمحمدايمان خليلي

سوم

ملي

دومين المپياد مخترعان ، مبتكران و نوآوران دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوراسگان

90

جشنواره

دستگاه تمام اتوماتيك پخت پيتزا با قابليت انجام كليه مراحل تهيه پيتزا و پرداخت وجه

34

اميد جمشيدي آفاراني-حسين جمشيدي - نويد خزدوز- محمدرضا عمراني فرد- پويا طبيبي - محمدرضا شيرواني پور - عليرضا مرادي -حسين حفيظي راد- سيدمحمدهادي راهوي- ميثم صادقي

اول

ملي

دومين دوره ي مسابقه ملي طراحي و ساخت هواپيماي بدون سرنشين دانشگاه صنعتي شريف

90

مسابقه

دومين دوره ي مسابقه ملي طراحي و ساخت هواپيماي بدون سرنشين دانشگاه صنعتي شريف

35

بهنام فروزنده

سوم

ملي

هفتمين نمايشگاه ملي اختراعات وابتكارات درپارك علم و فن آوري يزد

90

نمايشگاه

سامانه اعمال فرمان به شبكه توزيع برق

36

پدارم مقيم ، علي اعتصام ، سيدسعيد ميرصفايي ريزي ، امين اشتري ، پويا مولانا ، عبدالله سكاكي

اول

ملي

دومين دوره مسابقات ملي زيردريايي هاي كنترل از راه دور هوشمند دانشگاه مالك اشتراصفهان

91

مسابقه

كسب رتبه اول در محور RC مرحله نهايي

37

علي اكبر رشيدي

سوم
مدال برنز

بين المللي

نمايشگاه بين المللي مخترعين نورمبرگ 2012 در كشور آلمان -IENA2012

91

نمايشگاه

جايگزيني سيستم هاي الكترونيكي به جاي سوپاپهاي محرك در موتورهاي اختراق داخلي توسط يك مكانيسم

38

جعفر رام بجندي

برگزيده بخش
نمايشگاه

ملي

پنجمين جشنواره علمي و فناوري فكر برتر استان گيلان

91

جشنواره

موزائيك هاي مولد الكتريسته با تكنيك بلبرينگ هاي KK براي توليد MAX برق از كالري از دست رفته افراد

39

جعفر رام بجندي

برگزيده

ملي

پنجمين جشنواره ملي حركت

91

جشنواره

انتخاب جعفر رام بجندي به عنوان رئيس كميته اختراع و ابتكار پنجمين جشنوار ملي حركت

40

الهام صفائي پور

سوم

ملي

سومين المپياد بين المللي مخترعان ، مبتكران و نوآوران واحد مشهد

91

جشنواره

صندلي قابل حمل و نقل و تبديل به تخت بيمارستاني

41

جعفر رام بجندي

اول

ملي

اولين جشنواره و همايش كارآفريني و خلاقيت در عرصه مديريت شهري

92

جشنواره

طرح - كفپوش توليد كننده برق

42

جعفر رام بجندي

ايده برتر

ملي

اولين جشنواره و همايش كارآفريني و خلاقيت در عرصه مديريت شهري

92

جشنواره

ايده /طرح ،كسب و كار ارائه شده (ارائه ايده لولاي هوشمند )

43

جعفر رام بجندي

جوان برتر

ملي

جشنواره تخصصي حضرت علي اكبر(ع)

92

جشنواره

جوان برتر ايراني در موضوع علم و فن آوري

44

مهدي خاكي ، ميكائيل شاپوري ، مسعود قضاوي

دوم

ملي

پنجمين دوره مسابقات هوا و فضاي دانشگاه امير كبير

92

مسابقه

كسب مقام دوم تيم پرسيس در بخش روباتهاي پرنده

45

جعفر رام بجندي

برگزيده نهائي

منطقه اي

سومين جشنواره منطقه اي اختراعات شمالغرب كشور

92

جشنواره

لولاي هوشمند با ميرايي پنوماتيكي به شماره ثبت 79896

46

بهزاد ثابت - بيژن شيريان

اول

ملي

مسابقات كشوري موشك آبي هدف زن دانشگاه صنعتي اصفهان

92

مسابقه

كسب رتبه اول مسابقه كشوري موشك آبي هدف زن

47

مهدي خاكي ، محمدجواد امامي ،ميكائيل شاپوري ، محمد زارعي ، مسعود قضاوي ، محمد ايماني ، فرشته پناهي ، عادله كثيري

سوم

ملي

اولين مسابقات سراسري پرنده هاي بدون سرنشين دانشگاه صنعتي مالك اشتر اورميه

92

مسابقه

كسب مقام سوم در مرحله نهائي

48

محمدباباربيع - ميثم برهاني - ميلاد جاوداني - پژمان يماني

چهارم

ملي

مسابقات ملي طراحي ماشين
دانشگاه صنعتي شريف

92

مسابقه

كسب مقام چهارم در مسابقات ملي طراحي ماشين - طراحي و ساخت موتورسيكلت الكتريكي

49

مرتضي زنگنه ،ايمان آروين ،نصراله شاهرخي

دوم

منطقه اي

نخستين دوره مسابقات منطقه اي غرب و شمالغرب كشور سازهاي ماكاروني

92

مسابقه

كسب مقام دوم گرايش راندماني در مسابقات سازه هاي ماكاروني

50

مهدي حيدري

مقام برگزيده

منطقه اي

داوزدهمين جشنواره ممتاز، مبتكر و نوآور بسيجي استان اصفهان

92

جشنواره

كسب مقام برگزيده بخش فني و مهندسي در جشنواره

51

مسعودقضاوي ، محمدنوربخش - محمدقيصري نيا - زهرا شيرزادخاني - سميه افضلي

دوم

ملي

سومين دوره مسابقات ملي رباتيك آزاد كردستان

92

مسابقه

كسب رتبه دوم تيم Isatis در ليگ پرنده

52

مسعودقضاوي ، محمدنوربخش - محمدقيصري نيا - زهرا شيرزادخاني - سميه افضلي

سوم

ملي

دومين كارگاه تبادل تجربه ربات پرنده

92

مسابقه

كسب مقام سوم تيم Isatis

53

مسعودقضاوي ، محمدنوربخش - محمدقيصري نيا - زهرا شيرزادخاني - سميه افضلي

سوم

ملي

ششمين دوره مسابقات ملي دانش آموزي - دانشجوئي هواوفضا دانشگاه صنعتي اميركبير

93

مسابقه

كسب رتبه سوم در گرايش ربات پرنده توسط تيم isatis

54

محمدرضا روح الهي

ديپلم
افتخار

ملي

چهاردهمين مسابقات ملي مهارت

93

مسابقه

كسب دپيلم افتخار در رشته مكاترونيك

55

رضا رضايي

ديپلم
افتخار

ملي

چهاردهمين مسابقات ملي مهارت

93

مسابقه

كسب دپيلم افتخار در رشته مكاترونيك

56

محمد نوربخش ، مسعود قضاوي ، محمدقيصري نيا

چهارم

ملي

پنجمين دوره سراسري و نخستين دوره بين المللي المپياد رباتيك دانشگاه پيام نور pnuopen 2015

93

مسابقه

كسب مقام چهارم مسابقات رباتيك

57

محمد نوربخش ، مسعود قضاوي ، عليرضا كاظمي ، سيد اميد نوريان

سوم

ملي

سومين دوره مسابقات كشوري رباتيك دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور

94

مسابقه

كسب مقام سوم ربات عمود پرواز توسط تيم PERSIS

58

محمد نوربخش ، مسعود قضاوي ، عليرضا كاظمي ، سيد اميد نوريان

دوم

ملي

چهارمين دوره مسابقات آزاد رباتيك دانشگاه صنعتي شريف

94

مسابقه

كسب مقام دوم در بخش پرواز وشناسايي توسط تيم PERSIS

59

امير حسين كياني،سعيد شماعيان،اميرحسين الهي،حسن اسدي

سوم

ملي

دومين دوره مسابقات سازه هاي ماكاروني دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل

94

مسابقه

كسب مقام سوم در گرايش هدفمند مسابقات سازه هاي ماكاروني

60

محمد نوربخش ، عليرضا كاظمي ، سيد اميد نوريان ، اميرحسين غيور

دوم

ملي

اولين دوره مسابقات پرنده هاي بدون سرنشين قرار گاه پدافند هوايي مركزي خاتم الانبياء

94

مسابقه

كسب رتبه دوم گرايش عمود پرواز

61

محمد نوربخش ، عليرضا كاظمي ، سيد اميد نوريان ، اميرحسين غيور

چهارم

ملي

مسابقات رباتيك كشوري دانشگاه نوشيرواني بابل

94

مسابقه

كسب مقام چهارم در بخش پرواز و شناسايي

62

بهروز براتي

چهارم

ملي

مسابقات نجات تخم مرغ دانشگاه صنعتي مالك اشتر

94

مسابقه

مسابقات نجات تخم مرغ

63

تيم ايرانا تكتاز

دوم

ملي

مسابقات طراحي ماشين طراحي موتورسيكلت دانشگاه صنعتي شريف

94

مسابقه

كسب مقام دوم در مرحله ساخت

64

اميرحسين كياني - اميرحسين الهي - جواد پناهي - علي موسوي

چهارم

ملي

مسابقات موسسه بين المللي بتن امريكا ACI- شاخه ايران- بشگاه شماره يك وزارت نفت - تهران

94

مسابقه

كسب مقام چهارم در گرايش بتن سبك مقاوم

65

مجيد اسلامي - عقيل مطهري - ساسان مقصودي

منتخب

ملي

يازدهمين جشنواره ملي ايده هاي برتر دانشگاه يزد

94

جشنواره

كسب منتخب مرحله اول جهت ساخت دستگاه فيزيوتراپي از راه دور

66

محمد نوربخش ، اميد نوريان ، عليرضا كاظمي ، محمدرضا همايون ، موسي ايزدي

سوم

ملي

پنجمين دوره مسابقات ملي رباتيك آزاد كردستان

94

مسابقه

كسب مقام سوم در ليگ پرنده

67

تيم پرسيس ( مسعود قضاوي ، علي احمدي ، محمد زارعي ، احسان شهري)

سوم

ملي

هشتمين مسابقات ملي دانشجوئي هوافضا
دانشگاه صنعتي اميركبير

95

مسابقه

كسب مقام سوم ليگ UAV

68

تيم ARC (عليرضا كاظمي، محمد نوربخش )

اول

ملي

اولين دوره مسابقات بزرگ پهپادها دانشگاه صنعتي مالك اشتر

95

مسابقه

كسب مقام اول در ليگ Indoor

69

تيم MRC (عليرضا كاظمي، محمد نوربخش )

دوم

ملي

اولين دوره مسابقات بزرگ پهپادها دانشگاه صنعتي مالك اشتر

95

مسابقه

كسب مقام دوم در ليگ Indoor

70

تيم پرسيس ( مسعود قضاوي ، علي احمدي ، محمد زارعي ، احسان شهري)

سوم

ملي

چهارمين دوره مسابقات رباتيك خيام دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور

95

مسابقه

كسب مقام سوم درليگ Quadrotor

71

تيم پرسيس ( مسعود قضاوي ، علي احمدي ، محمد زارعي ، احسان شهري)

سوم

ملي

اولين دوره مسابقات بزرگ پهپادها دانشگاه صنعتي مالك اشتر

95

مسابقه

كسب مقام سوم در ليگ Indoor گرايش عمود پرواز

72

تيم پرسيس ( مسعود قضاوي ، علي احمدي ، محمد زارعي ، احسان شهري)

سوم

ملي

اولين دوره تخصصي هوافضا جام شيخ بهائي واحد نجف آباد

95

مسابقه

كسب مقام سوم درليگ MultiRotor

73

تيم اطلس (افشين مدني ، فرزاد جهانگيري ، اميرحسين نصري )

سوم

ملي

اولين دوره تخصصي هوافضا جام شيخ بهائي واحد نجف آباد

95

مسابقه

كسب مقام اول در ليگ RC_Plane

74

تيم آكو سازه ( احمدي )

پنجم

ملي

مسابقه سازه ماكاروني اتباع غير ايراني واحد قم

95

مسابقه

كسب مقام پنجم در مسابقات سازه ماكاروني

75

تيم پرسيس ( مسعود قضاوي ، علي احمدي ، محمد زارعي ، احسان شهري)

سوم

ملي

ششمين دوره مسابقات ملي رباتيك دانشگاه اميركبير

95

مسابقه

كسب مقام سوم در MAV

76

تيم زلزال (سيدمهدي مهري - ميرسفياني)

اول

ملي

دوازدهمين دوره مسابقات رباتيك روبونيت دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل

95

مسابقه

مقام اول جنگجو سبك وزن

77

تيم Golden Gate(مهدي احمدي ، عاليه رضايي - فرزانه رحيمي - فاطمه محمدي )

پنجم

ملي

اولين جشنواره بين المللي اروند دانشگاه اصفهان

96

مسابقه

كسب مقام پنجم درگرايش سنگين اولين جشنواره بين المللي اروند

78

www.iaukhsh.ac.ir
Powered by DorsaPortal